Popis produktu

Hotové výrobky cross-stitch vyšívanie je kryštalizácia svojej usilovnej práce a emocionálne, a hodnota handwork je oveľa väčší ako materiál.Nemusíte kupovať lacné tri bez výrobky (bez označovanie meno výrobcu, alebo dátum výroby, alebo prostredníctvom korešpondencie), aby nedošlo k odpisovať vaše hotové výrobky.

Set1: Obsah Balenia :Vyšívať Handričkou *1+Vyšívať Vlákna *1+Vyšívať Ihly *2+Plán *1 Set2: Obsah Balenia :Vyšívať Handričkou *1+Vyšívať Vlákna *1+Vyšívať Ihly *2+Plán *1+Imitácia Dreva Vyšívané Hoop *1 Set3:Obsah Balenia :Vyšívať Handričkou *1+Vyšívať Vlákna *1+Vyšívať Ihly *2+Plán *1+Bambusu Výšivky Hoop*1 Set4:Obsah Balenia :Vyšívať Handričkou *1+Vyšívať Vlákna *1+Vyšívať Ihly *2+Plán *1+Imitácia Dreva Vyšívané Hoop *1+Malý Stojan *1 Set5:Obsah balenia :Vyšívať Handričkou *1+Vyšívať Vlákna *1+Vyšívať Ihly *2+Plán *1+Bambusu Výšivky Hoop*1+Malý Stojan *1 Poznámka: nie mimo rám,Polotovary, Biele vyšívané handričkou bez vzoru Veľkosť úvod Vysoko kvalitné Materiály dávajú Prednosť prirodzenej ekologickej bavlny: zdravé, životného prostredia chránené, bez znečistenia.Kvalitné Vlákna Ekologické bavlnenej nite: dobrú húževnatosť, nie Obaľovanie, mäkká na dotyk.Kontrast Farieb

Farba je presné a nie zmiznúť matnej farby RUYISHIJIA Značky vyšívacie nite Nudné vyšívacie nite Hotový výrobok zobrazenie Dobrý lesk, Žiarivé farby, Vyšívané linky sú úplné a rovnomerne Dobrú Húževnatosť Nie Vyblednuté farby sa vyrába medzinárodne používané DMC línie.Farba je svetlá, svetlá, lesklá, nie vyblednutiu, a twist a stálosť môže dosiahnuť medzinárodné pokročilej úrovni. (priemerná twist 45, farba môže byť pevná.To môže zabezpečiť, že voda nie zmiznúť, keď teplota vody dosiahne 80 stupňov Celzia.).Vyšívanie vlákno má jedinečné fyzickej výkonnosti hodvábny lesk a hladký a plynulý bavlnená tkanina, a má pozoruhodné vlastnosti mimoriadne húževnatosť, nie je ľahké fade po umytí a izolácia.Presnosť Tlače 100% čistá bavlna, vyšívané látky s jasné, symboly, Ikony námestie, jednotné vyšívané diery, a nie skosenie.Úspora času a ľahko vyšívať.High definition kreslenie výkresov sú vyrobené z AAA grade natieraný papier, tlačiť profesionálne tlačiarenské stroje, s jasnými farbami, silný kontrast, a Neúnavná oči.Značka Príbeh Yiwu Módne Doplnky Co., S.r.o.je veľký podnik integrácie dizajn, produktov a predajných cross stitch a diamond obrazy produktov.Od svojho založenia v roku 1995 sa spoločnosť má vynikajúce technológie, výborná kvalita a kontinuálne zlepšovanie samého seba.Spoločnosť sa stala jednou z prvých vedúcou značkou operátorov v cross stitch priemysel Číny, Teraz má spoločnosť viac ako 20000 štvorcových metrov moderné výrobné dielne a obrovský kapitál sa vynakladajú na import Európskeho digitálneho presnosť 100% tlačiarenské zariadenia na automatizáciu.Značka RUYISHIJIA, ako jeden spoločnosti najbližšej cross stitch seriál, ktorý má už zahrnuté 18 kategórií a vlastní viac ako 1000 vzorov.Predajná sieť pokrýva všetky významné trhy a mestá v Číne, rovnako ako desiatky krajín a regiónov, napríklad do Európy, Ameriky, Japonska, Južnej Kórei a na Blízkom Východe. 1. Budeme loď položiek behom 2-3 dní, hneď ako systém potvrdí kupujúci platby.

2. Prepravné náklady nie sú zahŕňať dovozné dane, je kupujúci zodpovedný za ciel.

3. Platíme kupujúcich ako kupujúci späť položky, do 15 dní od kupujúcich prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, kupujúci bude loď vrátiť, a zabezpečiť, aby predmety boli vrátené na pôvodné podmienky.

4. Položky sú www.burzanadostiske.sk Štandardná Doprava, www.burzanadostiske.sk Premium Doprava, ePacket, dosiahne väčšina krajín v rámci 5-35 bussiness dní.Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov, to môže trvať až 60 dní.

5. www.burzanadostiske.sk podporuje Visa, Boleto, MasterCard, Maestro Pin, Western Union, Webmoney, QIWI a Bankový Prevod.Ak máte akékoľvek otázky o platbu, prosím, kontaktujte nás.

6. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

7. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby,neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Krajina

Zvyčajne Sa Dospelo Čas

Ruská Federácia

15-23 dní

Spojené Štáty

16-21 dní

Holandsko

14-26 dní

Francúzsko

14-19 dní

Spojené Kráľovstvo

11-15 dní

Ostatné

15-45 deň

 • cross stitch: Cross Stitch Súpravy
 • Vonkajšie Balenie: PVC
 • Štýl: Kórejský
 • Druh: Package
 • Vyšívané tkaniny Farba: HD Digitálna tlač Handričkou
 • Vzor Typ: ovocie
 • Počíta Cross Stitch: Cross Stitch Vzory
 • Počíta Kríž Výšivky: DMC Cross Stitch Nastaviť
 • Plátno Metóda Balenia: Zložené
 • Použitie: Domáce Dekorácie
 • Materiál: 100% Bavlna
 • Rám: No
 • diy vyšívanie: Výšivky Cross Stitch
 • Názov Značky: RUYISHIJIA
 • Vyšívané handričkou veľkosť: 14CT
 • Nástroje: Vyšívané tkaniny, Výšivky, niť, Ihla, Kreslenie

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie