1pc Lesný Slon Jednorožec Nosorožec Hlavu Zvierat Živice Háčik Oblečenie otáčajúce Háčik Vešiak Spp Izba Dekor Zobraziť Stenu Taška

Dostupnosť: Skladom

€10.04 €7.53

Popis produktu

Spôsob inštalácie:Pre spôsobu inštalácie, prvý otrite čisté steny, potom odtrhnite ochranný film, nainštalujte ho na stenu, a potom vytlačiť prebytočnú vzduchové bubliny ručne, počkajte 24 hodín a potom ho použiť!

Vhodné miesto:Vhodné pre kovové s dekoratívnym povrchom, Mramorové steny,nerezový povrch, plastový s dekoratívnym povrchom, sklo, dlaždice, práčka, kovu lakovaného povrchu!Veľkosť: pozri obrázok popis v SKU, nájdete aj podrobné stránku, obrázok, alebo sa obráťte na on-line služby zákazníkom Materiál: plast+háčik a slučky spojovacích materiálov Popis Produktu: Robustné a odolné, tak dlho, ako je inštalácia správna, život je veľmi dlhý, obraz rezu zvierat je veľmi roztomilý!

Spätná väzba

1.ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, budeme radi, (Položka, ako je Popísané 5 hviezd, Komunikácia 5 hviezd, dodacia lehota 5-stars). 2. Ak výrobky, ktoré ste dostali bola poškodená alebo nesprávne štýly, prosím, nenechávajte žiadne negatívne ohlasy prvý, láskavo kontaktujte nás,budeme sa s tým vyrovnať a vypracovať najlepšie riešenia, Vaša satisfication je naším pohybu robiť lepšie.

3.Spolupracujeme s úradný logistiky, a niektoré výrobky účasť v škody package náhrady, služby, 4.Rešpektujeme názory každého zákazníka, ak tento štýl je zle, môžeme zaslať výrobok opäť zadarmo 5.Máme najviac pozorný balení, s black tašky alebo žltá páska na periférii na zabezpečenie ochrany osobných údajov produktu.Bublina stĺpce alebo bublina filmy sú používané, aby sa minimalizovalo poškodenie sadzby.

Poštovné a vrátenie tovaru:

1.Sme odhodlaní poskytovať tie najlepšie produkty pre globálnych zákazníkov.Každý produkt, ktorý bude testovaný počas nákup a skladovanie. 2. Budeme pokračovať vo všeobecnosti objednávky v rámci 72hours po prijatí platby.Ak rýchlosť je rýchly, je tu aj istý deň poštovné 3. Čína príspevok obyčajný malý balík plus a Čína príspevok registrované leteckej pošty trvá predpokladaná 15-60 dni. 4. Odporúča zásielky: www.burzanadostiske.sk štandardná doprava--stabilnejší,bezpečnejší,rýchlejší. 5. Budeme akceptovať vráti a náhrady do 15 dní po objednávku, prosím kontaktujte nás. 6.Sme uprednostňovať spoluprácu s kvalitu logistických spoločností na zabezpečenie rýchlosť.

  • Názov Značky: BOMAROLAN
  • Materiál: Polyresin
  • Č. Háčikov: 1
  • Vzor Typ: Cartoon zvierat

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie